Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Aylık 10 TL ye bile site yapılırken neden sizinle çalışalım?

Evet internet 5-10 TL ye site yapan bir çok firma var hatta bunların bir kısmı büyük kurumsal firmalar. Bu firmalar 2 şekilde hizmet sunuyorlar, birinci yöntem başlangıç fiyatını düşük tutup sonraki ayları pahalı yapıyorlar. Örneğin ilk 3 ay 10 TL sonraki aylar 50 TL tl gibi toplamda 480 TL ödemek zorunda kalıyorsunuz. İkinci yöntem ise en ufak işleme ücret talep edip toplamda yüksek ücretler kazanmaktır. Örneğin site alan adı ücreti ayrı hosting ayrı mail ayrı veritabanı ayrı ücretlendirme gibi.

E mağaza açıp elektronik ticaret nasıl yapılır ?

E mağaza siteleri çok çeşitli olup aşırı şekilde özellik barındırır bu özelliklere göre de çeşitli alt yapı gereksinimleri doğar. En doğrusu teknik yardım alıp doğru siteyi yapmaktır. Örneğin kapıda ödeme ve eft ile tahsilat yapan bir site çok uygun fiyatlara yapılır. Fakat Kredi kartı ile tahsilat girdimi onlarca seçenek ortaya çıkar bu seçeneklerin maliyetleri aylık banka komisyonları vs. sizin bütçenizi zorlayabilir. En doğru seçeneği yapmanız gerekli

Seo Paketi nedir Almasan ne olur ?

Seo paketi kabaca sitenizin arama motorlarında  dolayısıyla internet kullanıcılarına daha dolay bulunmasını sağlar. Sıradan bir site yaptırdınız siz reklamını yapabilirseniz seo paketi olmadan da bulunur fakat site yaptım ziyaretçi gelsin mantığı yanlıştır.

Site yapmanın yasal sınırları nelerdir?

Bu soru ucu açık bir sorudur. Yasal olarak site yapmanın yasal şartlarını (kayıt iletişim vs. ) bz sizin yerinize hallediyoruz. Fakat içerik konusunda ayrı şartlar ortaya çıkıyor örneğin e mağaza için istisnai durumlar hariç vergi levhası gereklidir. Aynı şekilde iftira yalan hakaret site üzerinden yapıldığında cezaları vardır.

Ben hiç site yapmaktan anlamam sitemi nasıl güncelleyeceğim?

İsterseniz bilişim paketi alıp tüm güncelleme taleplerinizi bize iletip 7/24 güncellemelerinizi yapabiliriz. Veya diğer paketleri kullanıyorsanız güncelleme ile ilgili eğitimleri size verdiğimiz için zorlanmadan yapabileceksiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sizin adınıza sosyal medya hesaplarınızı kontrol ediyoruz. Hesaplarınızda ki güvenlik açıklarınızı kapatıp size olası tehlikeler hakkında bilgi veriyoruz. İsterseniz kurumsal hesaplarınızı sizin adınıza yönetip bilinirliği artırırken müşterilerinizle aranızda bağ oluşturuyoruz.

Bilişim Paketi Nedir ?

Bilişim Paketi çok geniş bir pakettir. Sizin tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz. Ayrıntı için bizimle iletişime geçiniz.