Kurumsal Web Sitesi Yapım Paketleri ( E- Mağaza Hariç )

Kişisel Ve Kurumsal Web Sitesi, müşterilerimiz teknik konularla yormamak için sitelerimiz kullanıma açık şekilde verilmektedir. Ekonomik paket hariç müşterilerimiz aldıkları eğitim sayesinde web sitelerinde güncelleme seo ve benzer ihtiyaçlarını kendi giderecek seviyeye gelecektir Paketlerimizin özelliklerini ve fiyatını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Fiyatlarımız taleplere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki fiyatlar Tasarım + Alan adı + Hosting + Kurulum dahil fiyatlardır. Kişisel ve kurumsal web sitesi paketlerimiz premium paket hariç yıllık ücrete tabi olup her yıl ücreti ödendiği takdirde yenilenmektedir. Fakat yenileme ücreti güncelleme talep edilmediği takdirde ekonomik ve standart pakette 250 TL civarındadır. Bu fiyatlar dolar kurundaki aşırı oynama karşısında değişebilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Online Satış E Mağaza Web Sitesi Yapımı

Online Satış yani internernet mağazası web siteleri çeşitli özellikler içermesi ve bu özelliklerin maliyetlerinin aşırı farklılıklarda olması nedeniyle net fiyat verememekteyiz. Şayet online satış mağazası yapmayı düşünüyorsanız internet mağazanızı birlikte tasarlamamız için site yapımı konusunda bizimle iletişime geçiniz.